איך לבחור את הספק הנכון?

בחירת בעלי המקצוע לחתונה אמנם נראה מסובך אבל יכול להיות קל יותר ממה שחושבים.
כמה נקודות חשובות לבחירת הספקים המושלמים עבורכם:

התאמה אישית

בעלי המקצוע הם אלו שמלווים אתכם לאורך תהליך החתונה, לאחריו וכמובן ביום הגדול ולכן חשוב מאוד לבחור ספקים אשר מתאים לכם מבחינת אישיות. נפגשתם עם הספק אבל לא היה חיבור? לא צריך בכח! נסו למצוא מישהו שיש איתו כימיה טובה (ממש כמו בן זוג). האנשים שמרכיבים לכם את החתונה צריכים להיות רגישים לבקשות שלכם ולא לפסול אותם מיד. אם זאת תזכרו שהם בעלי המקצוע ויש להם הרבה ידע- השתמשו בו!

המלצות

הבסיס של הבסיס. ראיתם מישהו באינטרנט? אל תסתפקו רק באתר אינטרנט\דף הפייסבוק שלו. בעל המקצוע יעשה הכל בשביל למכור את עצמו ולכן זה לא מספיק לראות מה הוא מעלה לרשת. גלשו באתרי המלצות ותראו מה רשמו עליו ותבררו עם קרובי משפחה או חברים.

איכות עבודה

כאשר את נפגשים עם בעל המקצוע בקשו לראות עבודות קודמות על מנת להעריך האם זה מתאים לסגנון שלכם. בקשו לראות כמה דוגמאות עדכניות! בעלי מקצוע לרוב מראים את העבודות הטובות ביותר שלהם- ולכן כדאי לראות כמה שיותר בשביל לראות האם הוא תמיד עובד כך….

הכל כלול?

נקודה חשובה בבחירת אנשי המקצוע היא לבדוק מה כולל "החבילה" אותם הם מציעים לכם. המחיר לא תמיד כולל הכל. בדקו מה בעל המקצוע מציע לכם מבחינת הצעת המחיר ותראו האם זה תואם את הדרישות שלכם וכמובן את התקציב.

צור קשר

גם אתם רוצים אירוע ברמה הגבוהה ביותר?
השאירו פרטים וצוות הרמוניה יחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

התקשרו כבר עכשיו: 0544770268 \ 073-786-7201 או צרו קשר במייל: gal@1075.fm